Бог промовив через Сина. Біблійні історії Нового Заповіту

170 грн

Програма історій Нового Заповіту для дітей

Едіт Карлсон, Саллі Майкл

Книга розмальовок.

В наличии

Описание

«Бог промовив через Сина»: історії Нового Заповіту для дітей. Це хронологічне викладання подій Нового Заповіту, яке має на меті познайомити вашу дитину з величним, всемогутнім Богом. Кожна історія дає відповідь на запитаня: «Який є Бог?». Саме Бог є головною дійовою особою кожної історії, а не Авраам, Ной, Мойсей, Давид чи Естер.

Головні доктринальні теми програми: Бог може зробити все, Бог знає все, Бог — Святий, людина грішна, гріх повинен бути покараний, Бог милостивий та люблячий, Бог усемогутній (Він всім керує), людина потребує Бога, віра приємна Богові, Бог вірний і Бог незмінний.

Кожного тижня ваша дитина отримує листок-розмальовку з історією з Нового Заповіту, де буде написана її назва, покликання з Біблії та основні тези уроку. Розмальовку можна забрати додому в кінці навчальної програми і використовувати для подальшого повторення вивчених тем.

Купити книгу розмальовок.

Окрім цьго прогрма заохочує дітей вивчати напам’ять прості біблійні вірші. Ознайомлення з ними та їх повторення є частиною уроку, проте батьки покликані допомогти своїм дітям вивчити ці вірші напам’ять. Перелік віршів у додатку.

Ми визнаємо, що насамперед батьки живлять віру своїх дітей. Тому на іншій стороні кожного листка-розмальовки, який отримуватиме вша дитина, міститиметься інформація для батьків, де буде зазначено біблійну історію, покликання з Біблії та головні тези пройденого уроку.

Зміст

Огляд програми

Цільова аудиторія

Суасна програма: три основні недоліки та три основні рішення

  • Програма
  • Побудова уроку
  • Структура класу

Висновки

Історії Нового Заповіту

Додаток

Звернення до батьків

Издательство: Крайнебо 
ISBN: 978-617-7601-04-2
Объем: 196 стр.
Год издания: 2017

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.