Цар-слуга. З книги «Ісус на сторінках Біблії»

Остання вечеря;

Марка 14, Івана 13, 14

Тоді Ісус узяв хліб, розламав його і роздав друзям. Також узяв чашу з вином і подякував Богові. Пригостив.

«Моє тіло – як оцей хліб, – сказав Ісус. – Його поламають. А ця чаша з вином – як Моя кров. Її проллють».

Ісус продовжив: «Але ось яким чином Бог урятує весь світ. Моє життя буде зламано. А зламаний світ – виправлено. Моє серце розірветься на частини, а ваші серця відновляться. Як помирає ягнятко під час святкування Пасхи, так загину і Я – замість вас. Моя кров очистить вас від усього гріха. Тоді ви станете чистими зсередини, у ваших серцях».

«Тож коли їсте чи п’єте, – продовжив Ісус, – то пам’ятайте: це Я врятував вас!»

Ісус знав, що надходив час покинути цей світ і повернутися до Отця.

«Я не затримаюся надовго, – розповідав далі Ісус. – Ви дуже засмутитеся. Але прийде інший помічник Божий – Дух Святий. Він наповнить вас вічним щастям, утішатиме вас і ніколи не залишить. Тому нічого не бійтеся. Ви – Мої друзі, і Я люблю вас».

Після цього вони заспівали кілька найулюбленіших пісень і пішли до місця, де часто перебували, – саду, в якому росло багато оливкових дерев.

Уривок з книги «Ісус на сторінках Біблії»

Про книгу

Дивовижна історія Божого спасіння!

У книжці «Ісус на сторінках Біблії» викладено дивовижну Історію, на тлі якої розгортається решта біблійних оповідань. Щоб збагнути її належно, потрібна вся Біблія. В центрі цієї Історії – Немовля, від Якого залежить доля всього людства. Кожна розповідь – від Ноя до Мойсея і царя Давида – промовляє Його ім’я.Ісус – немов центральна частинка пазлу, без якої неможливо побачити всю картину. Переклад адаптовано для українських читачів, збережено оригінальне художнє оформлення. Книга допомагає дітям усвідомити, що Ісус перебуває у центрі Божого величного задуму про спасіння, так само як у центрі їхнього життя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.