Дорогоцінний Христос

165 грн

Люди переповідають історію про Христа як гарну казку, яка якщо й базуєтьсяна реальних подіях, усе ж відбулася настільки давно, що перестала впливатина їхнє повсякденне життя.

Але якщо Христос народився, то навіщо? І якщо все, що Він говорив і робив, було таким логічним і точним, то Хто Він? І для чого були Його життя, смерть, воскресіння й вознесіння? І яка ймовірність того, що це якось стосується вас?

Ця невелика книга пройме вас трепетом перед неосяжним таїнством боговтілення, незалежно від ваших релігійних поглядів. Але, крім захоплення, ви дістанете багато надзвичайно важливих істин про справжнє біблійне спасіння відвини, пекла й безцільного існування

Зміст

Вселенська головоломка
Роздiл I. Таємниця боголюдськості
Роздiл II. Народився, щоб померти
Роздiл III. Народився, щоб жити
Роздiл IV. Народився, щоб воскреснути
Роздiл V. Народився, щоб вознестися
Роздiл VI. Народився, щоб спасти

Що кажуть про книгу

Щороку я прочитую кілька нових книг, присвяченихріздвяній тематиці. І хоча багато з них досить цікаві й пізнавальні, на жаль, майже всіх їх написали західні автори, і тому вони не завжди підходять для того, щоб подарувати їх невіруючій або невоцерковленій людині нашої культури. Окрім того, помічаю, що чимало віруючих досить погано розуміє сенс і повноту значення цього чудового свята —Різдва Христового. Нині в російськомовного (а тепер із цим перекладомі україномовного) євангельського християнства врешті з’явилася книга, яка підійде для кожної вищезгаданої категорії. Якісна, змістовна, біблійна, доступно написана, вона повноцінно розкриває перед своїми читачами панораму й красу сенсу народження Спасителя Христа. На сторінках цієї книги читач зможе зустрітися з особистістю Ісуса Христа й побачити практичне застосування істини у своєму житті.

Євгеній Бахмутський, перший заступник РС ЄХБ, пастор Російської Біблійної церкви (м. Москва, Росія).

Олексій Олексійович Коломійцев служить пастором-учителем у біблійній церкві «Слово благодаті» в місті Беттл Граунд (штат Вашингтон, США). Проповідь і пастирство — його головне покликання. Окрім того, автор очолює служіння «Слово благодаті» з підготовки служителів і поширення біблійних проповідей серед російськомовного населення. Олексій часто виступає на конференціях у США та за кордоном. Його перу належать книги «Як не розбитися в тумані?», «Прийдіть, поклонімося!», «Біблійна переконаність у служінні», «Істинно вільні» й численні статті. Автор здобув два ступені магістра в галузі богослов’я. Одружений. Дружина Тетяна стала його вірним другом і помічницею в служінні.

Издательство: 
ISBN:  978-617-7662-11-1
Переплет:  мягкий
Размер:  14,5 х 21 см
Объем:  212 с.
Год издания:  2019

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Дорогоцінний Христос”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.