Як допомогти герою

Довідник для юних читачів, чиї батьки страждають від бойової травми.

«До бою!». Заклик для багатьох чоловіків, що готуються до військових дій, тепер актуальний і для кожної дитини, яка чекає на мобілізацію або демобілізацію свого батька.

20 грн

Зміст

Лист до читачів
Що сталося з нашими емоціями?
Чому всі такі сумні?
Чи татові вже краще?
Що нам робити далі?
Чи хто-небудь слухає?
Як Бог може допомогти?
Як можуть допомогти друзі?
Чи я Божа дитина?
Хто мій ворог?
Як я можу допомогти батькам?
Як ми можемо допомогти одноліткам?
Як це все закінчиться?

Про книгу

«Як допомогти герою» — неймовірна книга, що містить історії, факти, практичні поради й ідеї, аби допомогти учням 4−6 класів зрозуміти, що таке ПТСР і як він впливає на їх батьків і всю родину. Окрім практичних порад і завдать, Шеррі Беррон показує дітям, як біблійні істини можуть допомагати їм впоратися з емоціями, що виникають як побічний ефект від впливу ПСТР. Дітям, чиї батьки відправляються на війну або повертаються з неї, варто неодмінно прочитати цю книгу.

«Мости до зцілення» — проект служіння «Кру Мілітарі» від місії «Кампус Крусейд». Цей проект першим зосередився на тому, аби на християнських засадах надавати допомогу військовим, які повертаються додому з душевними ранами від бойових травм і ПТСР.

Відгуки про книгу

«Як же мені подобається ця неймовірна книга, що зрозумілою мовою розповідає дітям про всі труднощі ПТСР, через які проходить родина військовослужбовця. Надзвичайно важливо, що в ній цитуються уривки із Святого Письма — це дає надію в часи смутку й самотності. Ця книга промовляє безпосередньо до дітей.»
- Шеннон Морелл, військовий спеціаліст із ПТСР

Про автора

Шеррі Беррон очолює команду служіння «Кру Мілітарі» в м. Сан-Дієго. З чоловіком Дагом живе в м. Оушенсайд, штат Каліфорнія. Вони вже більше двадцяти років беруть участь у служінні військовослужбовцям. Авторка книги «Давай-но, застрели мене». Великий викладацький досвід спонукав її допомагати дітям і родинам. Їй подобається надихати інших людей використовувати свої таланти та здібності. Шеррі сподівається, що завдяки її книгам цілі сім'ї знайдуть зцілення від ПТСР.

Автор: 
Размер:  22.5 × 15.5 cm

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Як допомогти герою”

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.