Як допомогти герою

Довідник для юних читачів, чиї батьки страждають від бойової травми.

«До бою!». Заклик для багатьох чоловіків, що готуються до військових дій, тепер актуальний і для кожної дитини, яка чекає на мобілізацію або демобілізацію свого батька.

20 грн

Зміст

Лист до читачів
Що сталося з нашими емоціями?
Чому всі такі сумні?
Чи татові вже краще?
Що нам робити далі?
Чи хто-небудь слухає?
Як Бог може допомогти?
Як можуть допомогти друзі?
Чи я Божа дитина?
Хто мій ворог?
Як я можу допомогти батькам?
Як ми можемо допомогти одноліткам?
Як це все закінчиться?

Про книгу

«Як допомогти герою» — неймовірна книга, що містить історії, факти, практичні поради й ідеї, аби допомогти учням 4−6 класів зрозуміти, що таке ПТСР і як він впливає на їх батьків і всю родину. Окрім практичних порад і завдать, Шеррі Беррон показує дітям, як біблійні істини можуть допомагати їм впоратися з емоціями, що виникають як побічний ефект від впливу ПСТР. Дітям, чиї батьки відправляються на війну або повертаються з неї, варто неодмінно прочитати цю книгу.

«Мости до зцілення» — проект служіння «Кру Мілітарі» від місії «Кампус Крусейд». Цей проект першим зосередився на тому, аби на християнських засадах надавати допомогу військовим, які повертаються додому з душевними ранами від бойових травм і ПТСР.

Відгуки про книгу

«Як же мені подобається ця неймовірна книга, що зрозумілою мовою розповідає дітям про всі труднощі ПТСР, через які проходить родина військовослужбовця. Надзвичайно важливо, що в ній цитуються уривки із Святого Письма — це дає надію в часи смутку й самотності. Ця книга промовляє безпосередньо до дітей.»
- Шеннон Морелл, військовий спеціаліст із ПТСР

Про автора

Шеррі Беррон очолює команду служіння «Кру Мілітарі» в м. Сан-Дієго. З чоловіком Дагом живе в м. Оушенсайд, штат Каліфорнія. Вони вже більше двадцяти років беруть участь у служінні військовослужбовцям. Авторка книги «Давай-но, застрели мене». Великий викладацький досвід спонукав її допомагати дітям і родинам. Їй подобається надихати інших людей використовувати свої таланти та здібності. Шеррі сподівається, що завдяки її книгам цілі сім'ї знайдуть зцілення від ПТСР.

Автор: 
Размер:  22.5 × 15.5 см

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Як допомогти герою”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.